Paisja ushtrim-fitnesi

Shitet nga: amir 13 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
paisja esht e importuar nga zvicrra me qmim te diskutueshem nuk osht e perdone me liber ushtrimi ne kemb dhe duar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim