Paisje per fitnes

Shitet nga: vullnet 16 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
paisje profesionale dhe shtepiake per fitness
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim