Ushtrimore Timeworks Fx

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T.P ``FURSINE-KOSOVA 26 Pri 16:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shitet Timeworks ne gjendje shume te mire dhe shume i ruajtur. ideal per kush deshiron humbje peshe. Arsyeja shitjes eshte se nuk kam vend per ket dhe nuk jam duke praktikuar ushtrime
une e kam paguar 250 ne topshop.
Por e japim me 135 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim