fitness dhe badybullding

Shitet nga: jakup 10 Tet 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 900 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
fitnesi shitet komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim