Rollera

Shitet nga: valdet 18 Mar 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shes rollerat gjithqka në gjendje të rregullt hapen dhe mbyllen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim