Skija

Shitet nga: Vigan 04 Jan 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skiat jane MADE IN FRANCE edhe jane 1.74cm ,kurse kepucet jane MADE IN ITALY dhe kane numrin 40-41 dhe poashtu I ka dhe shtagat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim