Bilardo 7She ne gjendje pune

Shitet nga: iliri 07 Tet 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   270 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Sport me top
Bilardo 7shte ka 2 shtega 30 topa domethan 2 pal topa gati te ri , topat kur te hyn ne bir mbesin aty dhe nxirren nuk sillen te vendi , bezi esht i ri
mundi mem kontektu edhe nviber +377 45 246 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim