Shitet Ping pong

Shitet nga: Rinor 02 Sht 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Viti
Pajisje : Sport me top
Ping pongi esht i gjat 2.74cm
i gjër 1.52
Ka 9 raketa si dhe ka mrezhen
na kontaktoni ne viber +37745936898
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim