Fustana

Shitet nga: egzona 06 Mar 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Prodhimet : Për femra
Shes fustana te perdorura vetem nje her te ardhura prej amerike dhe turqie per informata me.te hollsishme ne email egi_f18@hotmail.com ose ne vibrr 0037744863809
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim