Kepuce

Shitet nga: Agron 01 Nën 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

12 EUR

Komuna: Viti
Prodhimet : Për meshkuj
Un shes keto kopaqka te ardhura prej zvicrres ,numri i kopaqkav esht. (40.5).po asht jan likur 100%. Te interesuarit ne te lamrohen ne tel dhe viber ...+37744490511.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim