Biciklet

Shitet nga: Bleron 19 Tet 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Viti
Eshte e ruajtur shum pak e perdorur dhe e kam urgjente
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim