Carada e Kamionit

Shitet nga: fatlum 22 Jan 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shitet carada, per arsye se mua nuk me duhet.
Eshte me llagera dhe eshte ne gjendje te mire.


me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim