DJ URIMI

Shitet nga: Dj Urimi 25 Shk 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Dj Urimi ju ofron Muzik me Dj per Dasmat dhe Ahengjet tuaja me instrumente, zerim dhe Dj profesional , juve ju mbetet vetem te na ftoni ne do te ju Disponojm dhe do ua Begatojm Dasmen Tuaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim