Dritare dhe Dyr te shtepies

Shitet nga: Bugujevci 18 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Ju pershendes...

Shes dyr dhe dritare te shtepies.
Dyr dhe dritaret jan me 2 xhama me gasum, dhe jan ngjyr te bardh prej matriali BUNG..
Dyrt dhe dritaret jan 12 vite te vjetra dhe jan shum te bukra. Dritaret jan edhe me xhellezie te verdh
044954173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim