Drute

Shitet nga: labi 25 Shk 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shiten drute me shumice dhe me pakice qmimi sipas marreveshjes drute jan te bungut
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim