Dyshek (Jogi) per krevat gjumi

Shitet nga: Arton 19 Jan 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Viti
Shesim dyshek (jogi) per krevat gjumi. Dysheki eshte pak i perdorur dhe i ardhur nga Zvicra. Eshte modern dhe mjafte i rehatshem . Dimenzionet 160x200 cm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim