Gjela & gusa & shota (qmimi me marrveshje)

Shitet nga: Flamur 28 Shk 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
20 gjela jan dhe 7 gusa edhe 14 shota
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim