KOMPLETE

Shitet nga: Loni 14 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Viti
SHITEN : 28 KARRIKE PLASTIKE LUÇIDO ITALIANE + 7 TAVOLINA ,
MBESHTETSE METALIKE METALIZATO DHE ME SUPRINA AUSTRIAKE ,
TE REZISTUESHME SI NE DIELL DHE SHI ,
KARRIKET KANE DHE MBULESAT E TYRE
TE GJITHA JAN VETEM 2 MUAJ TE PERDORURA
CEL : +355 0692699974
ÇMIMI : 21000 LEK / KOMPLETI
TIRANE / SHQIPERI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim