Maqin per qethje

Shitet nga: xxx 19 Tet 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Viti
esht e re origjinal prodhim japan punon me adapter dhe e ka batarin mrena qe mun me punu edhe pa u kan ne rrym, por veq adapteri nuk i ban
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim