Pune Dore

Shitet nga: Bukurije 24 Dhj 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
Bejm pune dore per femij dhe te rritur.. Komplet i rrobave.. Jelek,fund,kapuq, shalle, qebe, dorza..
Qmimi 30E
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim