Radiator beko

Shitet nga: Izja ramadani 10 Nën 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR

Komuna: Viti
Eshte ne gjendje te rregullt eshte blere 50€.
Por e jeki radiatorin sepse e kemi shti nxemjen per ket arsyje dhe qmimi nuk diskutohet qmimi eshte me poshte dhe siq shifet ne foto ky eshte me paketim eshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim