SAMSUNG STAR ll

Shitet nga: 044 769 774 22 Krr 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Viti
SHES SAMSUNG STAR 2 NE GJENDJE SHUM TE RREGULLT - SAMSUNGI ASHT ME WARILLES IKA PROGRAMAT - YOUTUBE - FACEBOOK - GOOGLE - TWITTER - ETJ - EKA EDHE MBROJTCEN PER MESMU GRRITH SAMSUNGI VJEN ME ADAPTER DHE ME DEGJUSA - SAMSUNGI NUK EKA ASNJE GRRITH EDHE AS NJE DEFEKT ASHT I ARDHT NGA BELGJIKA - IBAJT TE GJITHA PROGRAMAT PO ASHTU EDHE WARILLESI BLUETOFI KREJT IKA NE GJENDJE TE RREGULLT FOTOT JAN ORIGJINAL TE SAMSUNGIT E NUK JAN PREJ KOMPJUTERIT BATARIN EMBAN 6 DERI NE 8 DIT - QMIMI I SAMSUNGIT ASHT 30 Euro - per mashum informata na kontaktoni ne nr e tel. 044 769 774 ju mir presim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim