Shes Pasul per farë

Shitet nga: Avni 19 Shk 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Viti
Shes pasul per farë mirepo edhe per ngrenje, pasuli eshte shume i mire. shes me shumice dhe pakice. 2.50 euro me shumice dhe 3.00 euro me pakice.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim