Skia

Shitet nga: Ramiz 25 Jan 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Skia të ardhur nga Franca dhe nga Gjermania të reja pa përdorur ,vetem automatat si kan qmimi sipas marrveshjes për ma shumë informata na kontaktoni në numrin 044263221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim