Sony Play Station 3 ne Gjendje te RRegullt

Shitet nga: Adhurim 15 Dhj 13:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
Shes Sony PS3 eshte ne gjendje te rregullt boj nderrim edhe me Iphone 5 ... ka 1 dorez(Gjostik) ashtu me ka ardhur prej n fillim ka fifa 16 demo fifa 11 dhe nje cd mSmak down muhamed Ali sony eshte ne gjendje te rregullt mundeni te huni ne te te downladoni loja te hyni ne youtube,facebook,etjj Boj nderrim edhe me Iphone 5 ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim