TENDA (SHATORA), TAVOLINA, KARRIKA ME QERA

Shitet nga: Reshat Jahija 01 Krr 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Japim tenda (shatora), tavolina, karrika me qera për nevoja të ndryshme familjare, tendat (shatorat) janë të një kualiteti shumë të lart dhe të madhësive të ndryshne, 5x8, 5x10, 6x12, 6x24, 12x12, për informata më të hollësishme kontaktoni në numrin e telefonit, 044 491 183.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim