Tenda Dielli-5 vite garancion NTP,,AREV,,

Shitet nga: FABRIKA AREV 19 Maj 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Na vizitoni: www.facebook.com/fabrikashpendiPUNOJM TENDA DIELLI
1.TENDA PER SHTEPI
2.TENDA PER KOPSHTE
3TENDA PER RESTAURANTE,KAFITERI,DYQANE ETJ,
4.TENDA DY ANESORE

QE TE GJITHA ME DIMENSIONE DHE NGJYRA SIPAS KERKESES SUAJ


BEJM EDHE NDRRIMIN E BEZIT TE VJETER DHE RIPAROJM TENDAT E VJETRA.

Kemi mbi 50 lloje te ngjyrave(bezave) te bukura per shijen tuaj
Punojm me BEZ Spanjoll-5 vite garancion


Gjindemi ne fsh Greme/Ferizaj

qader dielli
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim