Tenda tavolina karrika dhe dj ne sherbim

Shitet nga: riza 14 Qer 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
tenda tavolina karrika dhe dj Te syla ne sherbim 6x12 5x8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim