biciklete

Shitet nga: beni 20 Pri 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Viti
shitet biciklete ideal ne tirane
frena alkoli nga para dhe pas
ka 8marshe
cmimi i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim