dyer dritare nga plastika dhe alumini si dh fasada

Shitet nga: riza 07 Tet 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
dyer dritare nga plastika dhe alumini si dhe fasada strukturale dhe gjysem strukturale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim