gjatsija 2.10

Shitet nga: agron 21 Shk 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shiten raftat texhamit dhe alumin vlejn por kpuca dhe por tesha drrim i muneshm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim