kanalizim dhe nivelizim

Shitet nga: Hasi 25 Jan 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shitjet aparati llaserik i ardhur nga gjermania ku përdoret për kanalizime ka llaseriin e fuqishëm me telekomand e dirigjon pikën e llaserit kush punon me kanalizime mundet me dit se qka asht për ndryshe ky lloj i aparatit i ri kushton 3600€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim