maqina te lamjes

Shitet nga: Shqiprim Selimi 26 Dhj 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
maqina e larjes se rrobave dhe maqina e lamjes se eneve kan ardh prej geneve.ch qmimi me marrveshje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim