Banes me qera

Shitet nga: arlind 30 Sht 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Viti
Jap banes me qera e mobiluar
banesa posedon:
-sallon
-kuzhin
-2 dhoma gjumi
-Tarasa
-shpajzi
-koridor
-banjo
-ka dhe parking te mjaftushem

me kontaktoni ne nr 044135569
Dhe viber +37744135569
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim