Banesa ne qender te vitise

Shitet nga: xxxxx 06 Krr 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Viti
Shiitet banesa ne qender te vitise perball stacionit policis .
viber +37744249879
banesa ka dy dhoma fjetjes nje sallon me kuzhin dy ballkona dhe nje dhom ndimse per dru

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim