Shes banesen ne Viti

Shitet nga: Arbeni 27 Sht 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ABI
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Viti
Banesa ka dy dhoma gjumi ,sallon ,kuzhine, banjo dhe
2 Ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim