Shitet baraka shume e pershtatshme per shitore

Shitet nga: Besat 10 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Sipërfaqe: 6 m2
Komuna: Viti
Shitet baraka me dimenzione 3m me 2 m.Eshte shume e pershtatshme per shitore.Ne brendi eshte e mbeshtjellur me llamarine siq shihet ne foto.Ka dy hyrje.Eshte mjaft e re dhe shume pak e perdorur.Kontaktoni ne numrin 044 647 737 ose ne viber +377 44 647 737.Qmim i diskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim