2 shtepia apo dhe trull qmimi asht i arsyshum

Shitet nga: Bajram 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Viti
Shes dy ose nj shtepi shtepiat jan me plan te njejt jan te maruara me projekt ka rrug te mir asht ne ven te pershtaturbper banim shpia ka ka 4vari oborr jashta shpis ju mir presim qmimi asht shumbi arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim