Apartament ne zemer te qytetit te Sarandes

Shitet nga: Elida 25 Nën 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Viti
Shitet apartament ne zemer te qytetit te Sarandes. Apartamenti ka tre dhoma gjumi, nje sallon pritje banjo & dhome gatimi. Gjithashtu bashkangjitur ka dhe 4 garsoniere te vecuara nga njera tjetra ne gjendje pune te cilat jane te dhena me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 3 katesh si dhe ka pozicion per ta shfrytezuar per cdo lloj bisnesi. Prane rruges kryesore.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim