SHITET SHTEPIA - REZIDENCA LUKSOZE 450m2

Shitet nga: Luan 16 Shk 03:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR   390 000 EUR

Komuna: Viti
Shitet shtepia/villa tri katëshe me 450m2 dhe me 9 ari truall.Shtëpa është ndertim i ri, e punuar me material të forte dhe cilsor si dhe ka nxemje qendrore.

Kati 1 - (Përdhesa) është lokal, dhe ka nje garazhe

Kati 2 - Përmban 2 Sallona, 1 kuzhine me trepezari, 1 dhomë gjumit , 1 Shpajz, 1 Banjo, si dhe 3 Ballkona

Kati 3 - Permban 5 dhoma gjumi, 2 Banjo dhe 1 Ballkon

Oborri është i rregulluar me kubëza betoni (kocka), i rrethuar me muri dhe posedon 2 Garazha.

Shtepia ka dokumentacion të rregullt.

Çmimi : €350.000 ( i diskutueshëm ) VETEM BLERESIT SERIOZ MUND TE LAJMEROHEN
MOB: 044 91 77 77 / 045 88 65 91
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim