Shtepi dhe truall ne Viti

Shitet nga: Bajram 01 Jan 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Viti
Shitet shtepia
4 ari oborr, shtepia gjindet ne Viti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim