Shtepi ne Viti

Shitet nga: Azem 31 Krr 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Viti
Shtepia ka 4 dhoma sallon kuzhin banjo poshta ashtu dhe jasht shtepia ka 4 ari oborr nvaret prej klientit se sa ari I duhen shtepia ka rrym uj sjells rrug qmimi sipas marrveshjes shtepia asht me dukumenta ne rregull ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim