Shtepite ne shitje dhe 7ari truall

Shitet nga: ECO STANDARD 21 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga kryesore ne Fshatin Pozharan-Viti
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Viti
Shtepite ne shitje dhe 7ari truall
Shtepi dykateshe me lokale
Lokacioni: Rruga kryesore ne Fshatin Pozharan-Viti
ecostandard@hotmail.com
+377 44 945 139
Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim