Shtepite ne shitje

Shitet nga: Festim 15 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: fshati pozhoran
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Viti
shesim shtepite me 9 ari oborr ,shtepite gjenden per skaj rruges gjilan - ferizaj,ne qender te fshatit pozhoran. shtepite jan bllok ( te ngjitura), dhe posedojn gjithsej 6 lokale dhe jan tri kateshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim