Shtpija ne shitje me 10 ari oborr

Shitet nga: Andin 26 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Viti
Shitet shtepija me 10 ari oborr me nje pamje te mrekullueshme ka sistemin e ujit kanalizimit rrymes dhe izolimin me standarde
E lyer mbremda dhe jasht
Qmimi me marreveshje
Kontakti
Murtezi 00386 49838004 dhe ne austri

(Viber ose Whatsapp)
00436766060384
00436645060892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim