shtëpia në shitje

Shitet nga: Nijazi 14 Jan 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Viti
Shtëpia gjindet mprapa Viva Freshit afer shkolles fillore Deshmoret e Vitis
Shtëpia posedon rrym kanalizim ujsjelles si dhe leje ndertimi
Çmimi sipas marrveshjes
Pronar Nijazi Emerllahu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim