Shitet Trualli

Shitet nga: Muhabi avdiu 06 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
Shes Truallin ne rrugen kllokot-viti tek fabrika e ujit Jeta.
Trualli ka 20 ari dhe esht e pershtatshme per veprimtari te ndryshme.
Trualli ka leje Ndertimi dhe leje Banimi.
Per ma shum na kontaktotni ne nr e tel 044 -693-075
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim