Shitet toka

Shitet nga: Islam 12 Mar 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Viti
Shitet ara ne hyrje te Pozheranit me siperfaqe prej 116 ari.Ështe e lidhur me rrugen magjistrale Gjilan-Ferizaj.Ne arë gjindet edhe trafoja e rrymes ne gjendje te rregullt,ujësjellsi si dhe nje objekt ka fundi i arë me 360 metra katrorë.Ara nuk eshte hipotekë bartja mund te behet menjehere.Qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim