Toke bujqesore ne Viti 300 hektare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Patundshmeri 03 Gsh 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 000 EUR

Komuna: Viti
Toke bujqesore ne rajonin e Vitise dhe Ferizajit
Siperfaqja 300 hektare

Çmimi 15000 euro per hektar gjithsej 4500000

Patundshmeri
tel kontaktues: 045 878 777

Per te gjitha oferta tona shenoni numrin tone te telefonit 045 878 777 te fusha "Çfarë kërkon?"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim