Toke qmim i volitshem

Shitet nga: bajram 12 Mar 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Viti
shes tok me siperfaqe prej 3.5 ari tek tindi ne viti dhe tek udha pozheranit nvaret sa ari kerkoni dhe tek udha binqes ju mir pres qmim i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim